HİZMETLERİMİZ KURUMSAL HABERLER İLETİŞİM
Kurumsal
İnci Reklam birçok tedarikçiye yakın olma özelliğiyle rakiplerinden daha hızlı olarak aldığı işleri zamanında ve eksiksiz teslim etmektedir. İş gücü kapasitesiyle’de öne çıkan deneyimli ve profesyonel kadrosu, iş bilgisi ve ardındaki teknolojisiyle de yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak İnci Reklam Ajansı’nın amacıdır.

Tabela, alüminyum oyma, cephe folyo kaplama, digital baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, kabartma, krom kabartma, kumlu kaplama, led tabela, totem tabela, vinil germe, yönlendirme tabelaları, tasarım gibi tüm açık hava reklamcılığı ile ilgili herşeyi müşterilerimize sunmaktayız.

İnci Reklam; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir. Üstün teknoloji ve uzman kadrosuyla kendini devamlı geliştirmeye açık, yenilikçi, müşterinin istediği her türlü talebe cevap verebilen, müşteri anlayışına sahip bir üretici firmadır. Bu yapısını değiştirmeden ve kalitesinden ödün vermeden çalışmayı amaç edinmiştir.

İnci Reklam Ajansı üretim, proje ve ar-ge yapan ideal teknolojik çözümleri müşterilerine göre tasarlayan ve sunan bir firmadır.

İnci Reklam Ajansı ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek, danışmalık üzerine kendini kanıtlamış bir müşteri politikası vardır. Bu doğrultuda müşteriden gelen talepler ve teknolojini yenilikleri sayesinde siz değerli müşterilerimizle beraber devamlı kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.